Subway Surfers - APK Patronu

Subway Surfers

2.24.0

Yapabildiğin kadar hızlı HAMLE YAP!
İndir
4.5/5 Oylar : 36,513,362
Geliştirici
SYBO Games
Versiyon
2.24.0
Güncelleme
19 Ekim 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
173M
Google Play
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Yapabildiğin kadar hızlı HAMLE YAP!
Gelen trenleri ATLAT!

Subway Surfers, Jake, Tricky ve Fresh’e huysuz Kontrolör ve köpeğinden kaçmalarında yardımcı ol.

★ Yeni çekici ekibinle trenleri kandır!
★ Renkli ve canlı HD grafikler!
★ Hoverboard Sörfü!
★ Boya ile güçlendirilmiş jetpack!
★ Şimşek kadar hızlı swipe akrobasisi!
★ Arkadaşlarına meydan oku ve onlara yardım et!

En zorlu kovalacamaya katıl!

HD için optimize edilmiş grafiklere sahip Üniversal Uygulama.

Kiloo and Sybo tarafından üretildi.

 

Subway Surfers Oyunu Konusu ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Sonsuz koşu türündeki oyunlar arasında yer alan Subway Surfers, bir gencin Dünya’nın farklı şehirlerinde grafiti yaparken bekçiye yakalanmasını ve metro raylarında koşarak ya da kaykay kullanarak bekçi ve köpeğinden kaçarken en fazla ödülün toplanmaya çalışılmasını konu edinmektedir. Oyundaki bu farklı ve popüler şehirler, zaman zaman yapılan güncelleştirmelerle değiştirilmekte ve oyunda şehir seçme hakkı bulunmamaktadır.
Oyunda karşılaşılan trenler ve çeşitli engeller, üstünden atlayarak, altından yuvarlanarak ya da yanındaki diğer yolları kullanarak aşılmaya çalışılmaktadır.
Oyunda kazanılan sanal altınlar harcanarak ve farklı görevler tamamlanarak kaykay modellerinin ve farklı karakterlerin kilidi açılabilmekte, özel güçler geliştirilebilmektedir.

Oyunda “The Daily Challenges” ve “Weekly Hunt” adında 2 farklı görev sekmesi bulunmaktadır. Çeşitli harfleri ve maddeleri toplayarak, günlük görevler gerçekleştirilebilmekte olup, 5 gün boyunca günlük görevlerin üst üste tamamlanması durumunda 5. Günün sonunda “Super Mystery Box” adında bir kutu hediye edilmektedir. Bu kutu açılarak yeni kostümler ve sanal altınlar elde edilebilmektedir. Ayrıca oyunda; “1 oyunda 500 altın topla”, “1 oyunda 20 defa zıpla” gibi görevler de bulunmaktadır. Oyunda daha fazla altın elde etmek isteyenler sponsor reklamları izleyebilmekte olup, oyun içi ücretli satın almalar da gerçekleştirebilmektedir.


Subway Surfers Hakkında Ailelerin Bilmesi Gerekenler

Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır.
Subway Surfers oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu, akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen mobil bir oyundur. 


Subway Surfers Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun Pegi oyun derecelendirme sistemine göre 9 yaş üstü çocuklar için uygun olduğu görülmektedir. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir.
Oyunun oynanışı itibariyle, çocuklarda el göz koordinasyonu, dikkat olgusu ve konsantrasyon geliştirmek gibi olumlu yönleri bulunmaktadır. Subway Surfers oyununun olumsuz yönlerine bakacak olursak, Subway Surfers oyunu, izinsiz yapılması halinde yasal olmayan grafiti yapmaya teşvik etmektedir. Aynı zamanda korkunç bir şekilde tasvir edilen bekçiden kaçmak oyunun temel amaçlarındandır. Bu durum oyunu oynayan kullanıcıların bilinçaltında bekçinin kötü bir şekilde yer edinmesine sebep olabilmektedir. Yine yasak olan bir şeyi oyunlaştırarak keyifli bir hale getirmek, oyuncuların bilinçaltına bu konuda olumsuz etkide bulunabilmektedir. Oyunun facebook bağlantılı oynanabilmesi oyuncuyu arkadaşlarıyla bir yarışın içine sokmaktadır.

Önerimiz:  Red Ball 4

Aynı zamanda oyun içerisinde düzenlenen haftalık yarışlar oyuncunun daha fazla hırs yapmasına sebebiyet vermekle beraber oyunun bağımlılık yapıcı etkisini artırmaktadır. Bu duruma ek olarak, oyun içerisinde kazanılan görsel açıdan ilgi çekici çeşitli envanterler çocuğun ilgisini çekmekte, yeni kazanılacak envanterler konusunda merak uyandırmasına sebebiyet vermektedir. Böylece çocuk oyuna daha bağımlı hale gelebilmektedir. Diğer bir durum ise oyun içi satın almalardır. Subway Surfers oyununda oyun içi satın almalar cazip hale getirilmiş ve oyunun birçok yerinde kullanıcının karşısına çıkarılmıştır. Bu konuda özellikle ebeveynlerin dikkat etmesi gerekmektedir. Ebeveynlerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise çocukların yaşlarına uygun olmayan içerikler barındıran reklamlardır. Bu reklamları engellemenin yolu oyunun çevrimdışı oynanmasıdır.


Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

 

Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

 

Subway Surfers
Subway Surfers

Video

Resimler

İndirme Linkleri

Subway Surfers APK

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları